Nektek kuss van anyaországiak!

“ÉN AKKOR IS SZAVAZOK A HATÁRON TÚLRÓL, ÉS BELEPOFÁZOK AZ ÉLETEDBE!!!”

Csak hogy tiszta legyen mivel nézünk szembe!

“Még hogy megvonják a szavazati jogom? Nekem Orbán Viktor adta meg az állampolgárságot, persze hogy rá szavazok. Ne hogy már bárki is megmondja nekem mit csináljak a szavazatommal. Mert nem ott élek? És? Én akkor is szavazok a határon túlról, és belepofázok az életedbe!

Engem nem érdekel Orbán Viktor mit művel a nagy hazában. Nekem itt jó életem van, a medve bejár a házba, az asszonyt néha megverem, vagy fordítva, de a szavazatom akkor is le fogom adni ha bele is döglesz. És tudod kire? Hát Orbán Viktorra, mert ő az isten, ő a haza, és ő küldi a lóvét nekem az iskolára, focira, kórházra. Mit érdekel engem, hogy te ott megdöglesz, mert kevés a béred, sokat adózol, a gyermeked meg külföldön dolgozik. Az enyém is, de erről nem Orbán Viktor tehet, hanem az én kormányom.

Pofázzak neked jogról, meg igazságról? Ha ismerném én ezeket, megtenném a kedvedért. De nem teszem meg, mert nem érdekelsz. Én is állampolgár vagyok, hát persze hogy leadom levélben a szavazatom. Hogy neked ehhez utazni kell ha külföldön dolgozol, de a hazában laksz? Nem kellene ezen rugóznod testvér, neked ezt dobta a gép, én meg Orbánra szavazok. Te biztos nem rá akarod adni a voksod, hát akkor vagy dögölj meg, vagy utazz. Én még a szomszéd nevében is leszavazok, igaz, már régen meghalt, de lóvé jár érte nekem. Te meg csak fizess, ha Orbán ellen akarsz szavazni. Meg is érdemled.

Hogy a te adódból támogat engem? Hát sajnálod tőlem? Magyarok vagyunk! Nekem Orbán Viktor küldi a pénzt, én meg elrakom, aztán rá szavazok? Hogy nálatok is lenne mire költeni az adót? Hogy szar az oktatás? Nem működik az egészségügy? Ez engem nem érdekel, nekem jó amit tanítanak. Hogy magyarok vagyunk, meg egy vérből jöttünk, meg egy az isten, Orbán Viktor. És egészséges vagyok, ha meg beteg valaki, itt is van kórház. Majd itt meggyógyítanak.

Egyébként nem is értelek miért lázadsz. Tolja ide Orbán Viktor a milliárdokat, de nálatok is vannak szép stadionok, térkövezett főterek, hát biztos van neki elég, az már nem kell oda. Nekünk meg jól jön, mert az meg jár nekünk, mert mi is magyarok vagyunk. Szittyák, turulok, nagy nemzet, védjük a hazát, ontjuk a vérünk érte, isszuk a pálinkát, öleljük a medvét, verjük az asszonyt, vagy fordítva. De erről már beszéltem. Orbán Viktor biztos tudja mire költse a pénzetek, ő egy szent, egy földre szállt angyal, aki isten kegyelméből lett a magyarok királya, és adott nekünk állampolgárságot. Ezért csak rá kell szavazni. Ez olyan nagy dolog?

Na, lassan be is fejezem, mert látom nem érted, és nem akarod elfogadni, hogy beleszólok az életedbe. Fordított esetet nem tudok elképzelni, mert akkor beléd vágnám a kisbaltát, ha bele akarnál pofázni hogyan neveljem a gyerekem, verjem a nejem, mire költsem a pénzem. Megiszom azt ha akarom Orbán Viktor egészségére, akinek az isten adjon sok egészséget, nagy boldogságot, saját lábon álló családot. Mindig elmondunk érte egy imát, erre a plébános úr külön felhívja a figyelmünk vasárnap a templomban. Utána meg a kocsmában az ő egészségre vedelünk a te pénzedből, ameddig bírunk, mert magyarok vagyunk az úristen, meg Orbán Viktor kegyelméből.

Ha tetszik, ha nem, nekem nincs annyi eszem, hogy békén hagyjalak benneteket, ne szóljak bele az életetekbe, éljen a sajátom, ne menjek el szavazni. Ezt nekem Orbán Viktor adta az állampolgársággal, hát élek vele, a többi meg nem érdekel. Szeretnék én is olyan miniszterelnököt magamnak, mint Orbán Viktor, de akkor a köcsög ellopná a pénzem, elvenné a jövőm, hazudna nekem folyamatosan, emelné az adót, csökkentené a bérem. Jól van minden így ahogy van. Nekem. Te pedig nem érdekelsz!”
(Kim. Bandita)

Bal-Rad komm: Kell még – lehet még ehhez valamit hozzáfűzni? Kellene persze! Meg lehetne is! – de minek?

Legfeljebb csak annyit: AZ ELMENEKÜLTEK! – vegyenek magukon erőt, és szavazzanak! Mutassák meg, hogy ŐK IS VANNAK AKKORA MAGYAROK, mint a határon túliak!

 

 

Kérjük, anyagilag támogassa  a Bal-Rad-ot! – a piktogrammra kattintva Pay-Pal-on

PayPal - The safer, easier way to pay online!

vagy közvetlen postai úton:

Molnár Erzsébet

2747 Törtel,

Petőfi-ut. 12.

A beérkező adományokról olvasóinkat a “Köszönjük”-rovatban tájékoztatjuk!

“Nektek kuss van anyaországiak!” bejegyzéshez 8 hozzászólás

 1. Szégyen ilyen szoveget feltenni a netre,hogy nem s”ul le a pofátokrol a bôr!éN MAGYAR KIRáLYSáGBAN szulettem,de kádár(kicsivel) lemondta az állampolgárságomat tudtom nélkul.én MAGYSR vagyok,ti meg csak sunyi internacionalista “pôgárok!(helyesírás no koment,mert ilyen a pc)panyátno? fj

  Admin:

  A MAGYARSÁGODAT SENKI SEM kérdőjelezi meg! Az állampolgárságodat sem! De hány évet dolgoztál itt? Meddig építetted az országot?

  Ha semeddig, akkor tyíha!

  1. Adminnal egyetértve!
   Hozzátéve. Mindig az ingyenélésről voltatok híresek. Sok-sok évszázad tapasztalata, hogy Erdély sohasem volt igazán Mo. része. Mikor az volt, mindig nagyon függetlenek voltatok, vagy azok akartatok lenni. Helyezkedésetek a legjobb román pozicionálást idézi. Még ők is tanulhatnak tőletek.
   Az igazság az, hogy tagadjuk, nem tagadjuk messze vagytok ti a magyarságtól amikor zeng az ég. Viszont sírtok-ríttok egy kis alamizsnáért. Hogy azt a török, román, magyar adja nektek egyre megy.
   A szégyen az, hogy neked volt pofád ide írni.

 2. Egyébként azt tudni kell,hogy a felvidéki magyarság egy része elutasította a magyar állampolgárságot,míg a másik része elvakult fideszes!Van a falunkban egy idős férfi,lelkendezve mesélte,hogy most voltak valamilyen találkozón “odaát”,Mo.-n és Áder János fogadta őket!Rákérdeztem,hogy mit kapnak fizetségként,erre elkezdett hímel-hámolni,hogy semmit,csupán vendégül látják őket,,aztán majd szeptemberben(idén,a beszélgetés júniusban volt!) valamilyen találkozó lesz,ahol Kövér Laci tart majd előadást!Tehát kormány szinten foglalkoznak találkozók keretében a “külhoni” magyarokkal,teljes hülyítés megy,szinte minden szinten!
  Most hétfőn pedig a lévai kórházban találkoztam egy középkorú házaspárral.A férfi rövid ismeretség után elkezdett lelkendezni,hogy Orbán mennyi mindent tett Magyarországért,hogy annyira jó mindenben,hogy Ficó mindenben leutánozza !!MIközben lehűtöttem a lelkendezését pár szóval,úgy nézett rám,mint aki ölni akar!
  Arra gyik esetben sem kérdeztem rá,hogy mit kapnak cserébe a nagy lelkesedésért,az Orbán-imádatért,de arra nagy szégyenlősen semmit nem válaszolt!
  Az biztos,hogy ami a fenti írásban gúnyként szerepel,az,sajna szomorú valóság!Hogy a külhoni magyarok Orbán-imádó része az biztos,hogy ugyanúgy gondolkodik,mint a cikk nem létező szereplője!
  Vagyis nagyon is létezik,és ugyanúgy gondolkodik,mint a “főhős”!
  Ennyit a külhoni “testvéreink” felénk irányuló “szeretetéről!
  Mindazoktól viszont elnézést kérek,akik külhoni magyar létünkre tudják-látják a magyarság honi sorsát Orbán alatt,és nem társultak be Orbán talp-és seggnyalói kőzé olyan javak érdekében,amelyet a honi magyarságtól vettek el azért,hogy Orbán,és szélhámos bandája sokáig rabolhassa a neki kiszolgáltatott országot!!

 3. Egyébként azt tudni kell,hogy a felvidéki magyarság egy része elutasította a magyar állampolgárságot,míg a másik része elvakult fideszes!Van a falunkban egy idős férfi,lelkendezve mesélte,hogy most voltak valamilyen találkozón “odaát”,Mo.-n és Áder János fogadta őket!Rákérdeztem,hogy mit kapnak fizetségként,erre elkezdett hímel-hámolni,hogy semmit,csupán vendégül látják őket,,aztán majd szeptemberben(idén,a beszélgetés júniusban volt!) valamilyen találkozó lesz,ahol Kövér Laci tart majd előadást!Tehát kormány szinten foglalkoznak találkozók keretében a “külhoni” magyarokkal,teljes hülyítés megy,szinte minden szinten!
  Most hétfőn pedig a lévai kórházban találkoztam egy középkorú házaspárral.A férfi rövid ismeretség után elkezdett lelkendezni,hogy Orbán mennyi mindent tett Magyarországért,hogy annyira jó mindenben,hogy Ficó mindenben leutánozza !!MIközben lehűtöttem a lelkendezését pár szóval,úgy nézett rám,mint aki ölni akar!
  Arra egyik esetben sem kérdeztem rá ugyan konkrétan,csak sejtetve,hogy mit kapnak cserébe a nagy lelkesedésért,az Orbán-imádatért,de arra nagy szégyenlősen semmit nem válaszolt!
  Az biztos,hogy ami a fenti írásban gúnyként szerepel,az,sajna szomorú valóság!Hogy a külhoni magyarok Orbán-imádó része az biztos,hogy ugyanúgy gondolkodik,mint a cikk nem létező szereplője!
  Vagyis nagyon is létezik,és ugyanúgy gondolkodik,mint a “főhős”!
  Ennyit a külhoni “testvéreink” felénk irányuló “szeretetéről!
  Mindazoktól viszont elnézést kérek,akik külhoni magyar létünkre tudják-látják a magyarság honi sorsát Orbán alatt,és nem társultak be Orbán talp-és seggnyalói kőzé olyan javak érdekében,amelyet a honi magyarságtól vettek el azért,hogy Orbán,és szélhámos bandája sokáig rabolhassa a neki kiszolgáltatott országot!!

 4. Érdekes amikor minket az anyaországiak pókeren eljátszották Erdélyt akkor engem sem kérdezett meg senki hogy akaroke romániához tartozni.Sajos ezek után a szennyes szövegek után ennek az oldalnak minden cikkének az igazságát nagyon megkérdőjelezem.Amugy ha akarjátok összehozok nektek egy iró olvasó találkozót Székelyudvarhelyen vagy csikszeredában (hozhatjátok gyurcsányotokat is) és itt győzzétek meg a magyarságot a tévedésükről.Taknyász szarházi bunyevác banda.Éljen ORBÁN VIKTOR ÉS A FIDESZ

  Admin:

  Azért csak kibújik a MI VAGYUNK AZ IGAZ MAGYAROK!- ti meg ott a bunyevácok! Tudod mit? GYERTEK IDE TI!-dolgozni és adózni! Aztán kíváncsiak lennénk MI_TAKNYOS SZARHÁZI BUNYEVÁCOK, hogy istenítenétek-e még Döbrögit és a hordáját?

  1. “Érdekes amikor minket az anyaországiak pókeren eljátszották Erdélyt akkor engem sem kérdezett meg senki hogy akaroke romániához tartozni.”

   A trianoni küldöttség főbb tagjai
   Apponyi Albert: Bécsben született, családja neves nyitrai nemesi család.
   Teleki Pál: budapesti, apja, Teleki Géza a ma Romániában található Désen született, anyja görög származású.
   Bethlen István: a ma Romániában található Gernyeszegen született, erdélyi birtoka volt.
   Somssich László: grazi születésű, kevert nemesi családból, itt lekövethetők az ágak: http://familypedia.wikia.com/wiki/L%C3%A1szl%C3%B3_Somssich_de_Sa%C3%A1rd_(1874-1956)
   Lers Vilmos: pesti vagy budai (nem tudom).
   Popovics Sándor: pesti.
   Zoltán Béla: pesti.
   Ottlik Iván: gyöngyösi.

Vélemény, hozzászólás?

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöljük.

Ez az oldal az Akismet szolgáltatást használja a spam csökkentésére. Ismerje meg a hozzászólás adatainak feldolgozását .